Konya Mali Müşavir

Mehmet Batı

Konya mali müşavir olarak, çözüm odaklı hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Şirket açılışı, e-ticaret işletmesi açılışı, muhasebe hizmetleri ve SGK hizmetlerine yönelik iletişime geçebilirsiniz. Günümüzde işletmelerin faaliyetlerini finansal anlamda daha iyi yürütebilmesi için muhasebe hizmetlerinin önemi büyüktür. Henüz şirket oluşturma aşamasındaysanız ilgili adımları sizler için yürütebilir, ilgili dosyaları gerekli kuruluşlara teslim ederek açılış işlemlerinizi tamamlayabiliriz. Ayrıca, halihazırda bir şirketiniz varsa ilgili muhasebe hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

 

Mali Müşavir Nedir?

 

Gerçek kişi, tüzel kişi ve aynı zamanda kurumların tüm muhasebe işlemlerini düzenleyen ve yürüten kişiler mali müşavir mesleğinin kapsamını oluşturuyor. Her ölçekteki şirketlere yönelik verilen muhasebe hizmetleri, her mali müşavirin çalışma şekline göre farklılık gösteriyor. Geleceğe yönelik önü açık mesleklerden biri olmasından dolayı mali müşavir nedir? sorusu özellikle şirket kurmuş veya şirket kurmaya hazırlanan kişilerce sıkça soruluyor. Ülkemizde her ilde mali müşavir olduğu gibi, Konya mali müşavir de mevcuttur. Konya mali müşavir olarak mükelleflerimize yönelik kaliteli ve doğru hizmet anlayışıyla faaliyetlerimizi sürdürüyoruz.

 

Mali müşavir ne demek? Hesap bilgileri düzenleyen, analiz eden, muhasebe konusuna hakim, ilgili borç ve sermaye hesaplarının girişlerini yapan kişi.

Serbest muhasebesi mali müşavir, gerekli eğitimlerin alınması, stajların yapılması ve sınavların tamamlanmasının ardından ruhsat alınarak yapılabilen bir meslektir.

 

 

Konya Mali Müşavir – 0532 462 42 20

 

Konya mali müşavir hizmetlerinden faydalanmak, şirket açmak, e-ticaret yapmak, ithalat ihracat yapmak veya var olan şirketinize mali müşavirlik danışmanlık hizmetleri almak için bize iletişim numaralarımız vasıtasıyla ulaşabilirsiniz. Hangi konuda hizmet almak istediğinizi iletmeniz yeterli olacaktır. Gerçek veya tüzel kişilere yönelik hizmet almanız mümkündür. Profesyonel anlamda sizler için gerekli olan en iyi hizmeti vermeye hazırız. Konya muhasebeci olarak dilediğiniz her zaman hizmetinizdeyiz.

 

Konya Mali Müşavir Ücretleri

 

Konya mali müşavir ücretleri ne kadar? sorusu en çok sorulan sorulardan bir tanesidir. Alınan hizmet bedelleri, şahıs işletmeleri ve şirketler olarak değişkenlik göstermektedir. Bu hususta alınmak istenen hizmetin niteliği de oldukça önemlidir. Sürece ve ücretlere yönelik kapsamlı bilgi edinmek için iletişime geçebilirsiniz.

 

Ara
× Whatsapp İletişim